W GREEN LIGHTS STAWIAMY NA JAKOŚĆ USŁUG

Działalność na płaszczyźnie świadczenia usług w dziedzinie transportu i spedycji rozpoczęliśmy we wrześniu 2011 roku. Początkowo była ona prowadzona przez samego jej właściciela?, jednak na przestrzeni lat firma przeżywała okres dynamicznego rozwoju po przez wzrost liczby pracowników oraz powiększenie siedziby firmy. W chwili obecnej nasz zespół składa się z 5 spedytorów, oraz 2 pracowników administracyjno-biurowych. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą i w związku z tym nie wykluczamy dalszego rozwoju. W najbliższej przyszłości planujemy ponowne powiększenie naszej siedziby.
Zespół Green Lights składa się z młodych ludzi którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Biegle posługujemy się językiem angielskim i francuskim. Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego nie boimy się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności.

 

REALIZUJEMY CELE BIZNESOWE NASZYCH KLIENTÓW

Z dnia na dzień zdobywamy uznanie wśród nowych klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm. Posiadamy rosnące grono stałych klientów, którzy tak jak my cenią jakość obsługi przy jednoczesnym dynamicznym rozwoju firmy. Podstawą naszej współpracy jest przede wszystkim zrozumienie potrzeb kontrahenta.
Z naszymi stałymi klientami staramy się budować partnerskie relacje, dzięki czemu w ciągu kilku lat działalności stworzyliśmy sieć zaufanych kontrahentów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie co daje nam możliwość dostosowania się do ich potrzeb i wymagań.